Op 24 maart 2015 vond, in aanwezigheid van koning Filip en tal van hoogwaardigheidsbekleders, de officiële inhuldiging plaats van Connector. In de vroege ochtend van 26 maart ontving het gebouw zijn eerste passagiers.
Met Connector kwam er een bovengrondse verbinding tussen de terminal en Pier A, met grote raampartijen die een fantastisch uitzicht bieden op het tarmac. Een hele verbetering vergeleken met de donkere tunnel die Schengen-passagiers sinds de opening van Pier A in 2002 moesten nemen. Voortaan konden passagiers in alle comfort en met een minimum aan verticale verplaatsingen naar hun gate.
Het screeningplatform van 100m breed met maar liefst 25 screening lanes was destijds het grootste van Europa. Andere blikvangers waren en zijn de mooie walk-through shop en natuurlijk de raket van Kuifje.
Het nieuwe gebouw werd op dinsdagavond 24 maart 2015 met een spectaculaire openingsshow aan de genodigden onthuld.